HİZMETLERİMİZ

Ahşap evler, kütük evler, ahşap ofisler, bungalovlar, bekçi kulübeleri, güvenlik kulübeleri, ahşap kabinler, ahşap ardiye ve depolar ve bahçe kulübeler üretiriz. Modern görünüme sahip ahşap evler rahat kullanımı sayesinde tercih edilmektedir.

Doğal ağaç dokusu, evlerin, villaların, ofislerin, otellerin ve ticari binaların dış görünümünü güzelleştirmek için ideal bir çözümdür. Değişik alternatifleri ile yeni veya dekore edeceğiniz binanıza yepyeni bir görünüm kazandırabiliriz.

Veranda veya lambiri yapılacak yere özel ölçü ve tasarımlarda uygulamalarımız mevcuttur.Ahşap karkasın kurulumu ve montajı, türüne göre cila ve vernik uygulaması, çatı izolasyonu gibi konularda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Mekanlarda farklı bir dekorasyona imza atmak! Doğanın desenlerini beklenmedik biçimde kullanarak da dekorasyonu ilginç kılabilirsiniz. Ahşap tavanlar istediğiniz etkiyi yaratmanızı sağlayacak, şık ve farklı uygulamaların başında gelir.

Ahşap Çatı Yalıtımında işinin ehli ustalarımızla en profesyonel, uygun çatı izolasyon uygulamalarıyla hizmetinizdeyiz. Ahşap taşyünü, polibor gibi malzemelerle yalıtımı yapılırsa hem ısı hemde yangın karşı kaliteli bir yalıtım olacaktır.

Kullanım yerine ve kullanım ömrüne bağlı olarak üretilen ahşap köprüler, ustalarımız tarafından çok kısa süre içinde imal edilmektedir. Bu sürede keşif yapılması, size en uygun ürünün seçilmesi ve ürünün üretilip teslim edilmesi bulunmaktadır.